Це цікаво

  1. Головна
  2. Блог
  3. Як вибрати вино і не помилитися
28.06.2022
Поділитися

Як вибрати вино і не помилитися

«Хочу купити хороше вино» - ось з яким запитом зазвичай приходить «середньостатистичний» покупець у супермаркет Таврія В. І тут починаються муки вибору - біле або червоне, сухе або напівсолодке, бюджетне або дороге. Універсальної поради як вибирати вина - не існує, але існують загальні рекомендації, які допоможуть не розгубитися у величезному асортименті. «Ідеальний» напій доведеться вибирати методом спроб та помилок. Розберемося у питанні, як вибрати вино, щоб воно стало окрасою вечері. 

 

Сорт вина

 

Запам'ятайте основне правило - вибирати вина потрібно по сорту винограду, який вказаний на етикетці. Якщо ви любите терпкі насичені червоні вина з ароматом і смаком чорних ягід - потрібно вибирати Каберне Совіньон і Мальбек. Якщо більш легкі, зі смаком червоних фруктів та ягід - Піно Нуар або Санджовезе. Легке біле зі смаком зеленого яблука чи лимона - Совиньон Блан. Фруктове, м'яке з смаком особливих фруктів - це Шардоне.

 

Червоне вино

 

Червоне вино - напій, виготовлений з червоних сортів винограду. І перше, на що потрібно звернути увагу при виборі хорошого червоного вина з середнього цінового діапазону - час витримки.
Бажано, щоб це був напій старше 1 року. І зовсім ідеальний варіант - вино з витримкою більше 3 років. Справа в тому, що на відміну від білого вина, червоному потрібно дозріти, перш ніж потрапити в келих. Через велику кількість дубильних речовин напій «живе» довше, а з віком його смак і аромат стають тільки багатшими. А ось в молодості червоне вино часто буває дуже терпким - не кожному подобається.

 

Біле вино

 

Біле вино - напій, приготований з білих або рожевих сортів винограду, іноді вводять в букет і червоні ягоди.
Якісне біле вино - прозоре, блискуче, приглушеного або насиченого жовтого кольору. Але чого точно не повинно бути, так це різкого спиртового запаху.
Якщо ви вибираєте біле вино, спочатку забудьте про смакові переваги та вивчіть етикетку.
Головне правило - напій повинен бути молодим. Тому в магазині звертаємо увагу на ті пляшки, яким не більше 2 років. Звичайно, є і більш «старий» алкоголь, він більш якісний та тривалої витримки і тому ціна на нього, відповідно, висока.

 

Як вибрати сухе вино?

Сухі вина виробляють з тих сортів винограду, в яких невеликий вміст цукру - мерло, каберне, мускат, совіньон. Сусло витримують в бочках практично до повного зброджування цукру. На виході виходить терпкий напій з вираженим винним ароматом.
Традиційно найкращі сухі вина виробляють у Франції та Італії. Саме на бренди з цих країн варто звернути увагу, якщо не знаєте, яке сухе вино купити.
Біле вино, як і червоне, буває сухим, напівсухим, напівсолодким і солодким. Але навіть сухі напої з мінімальним вмістом цукру здаються більш легкими і приємними, ніж червоні вина.

 

Як вибрати напівсухе вино?

Напівсухі вина трохи м'якші за сухі. В основному їх виробляють з винограду сортів мальбек, Ркацителі, рожевий мускат і ванер. Вино виготовляють за особливою технологією - бродіння зупиняють, коли в суслі досягається певна концентрація цукру. Це важливо, інакше напій перейде з категорії напівсухого в категорію сухого. Обов'язково звіртеся з етикеткою, роздумуючи, яке напівсухе вино купити. У напої вміст цукру не повинен перевищувати 18 г / л. Міцність алкоголю в діапазоні 8,5-15% об.

 

Як вибрати напівсолодке вино?

Напівсолодкі вина користуються величезною популярністю в супермаркетах Таврії В. Перед тим, як вибрати у нас напівсолодке вино, потрібно уважно вивчити етикетку. У напої вміст цукру не повинен перевищувати показник 18-45 г / л. Міцність - 8,5-15% об.
Традиційно цінуються алкогольні напої з Грузії і України. Гідні напівсолодкі вина випускають також в Італії, Португалії, Іспанії, Німеччині.

 

Як вибрати солодке вино?

Технологія виробництва солодкого вина відрізняється тим, що бродіння сусла зупиняється задовго до того моменту, як цукор в ньому «перетворяться» в спирт. Це і робить готовий напій солодким.

У якісному солодкому вині міститься цукор в кількості як мінімум 45 г / л. Міцність напою - 8,5-15% об.

Солодкі білі вина більш поширені, ніж червоні. Вони універсальні - ніжні на смак, мають унікальні аромати, поєднуються з багатьма стравами. Тому, якщо вам не подобаються міцні напої, зупиніть свій вибір на пляшці білого - не прогадаєте. Проте, його ціна буде трохи вища, аніж напівсолодкий варіант.
Якісні білі солодкі напої виробляють в Португалії, Італії, Іспанії та Франції.

 

Поєднання вина з їжею

Здавалося б, що тут складного: біле - до риби, червоне - до м'яса. Насправді підбір вина до їжі - процес куди більш творчий. Якщо ви боїтеся помилитися, намагайтеся дотримуватися загальних рекомендацій: біле вино подається до білих видів м'яса, птиці або риби (тріска, курка), червоне - до червоних (яловичина, тунець). До рожевих лососевих добре підійде рожеве вино, в тому числі ігристе. Ще один варіант - орієнтуватися на соуси і вибирати вино відповідного їм відтінку. Але в цілому жорстких обмежень немає: ніхто не забороняє вам експериментувати і знаходити власні цікаві смакові поєднання.